Baykal saçını kestirdi! Şimdi de Gözler Yiğit Bulut ve Mustafa Sarıgül Üstünde!

6 04 2010

Türkiye’nin gündemindeki yakışıklı erkekler saç yarışına girdi.

Onlar, meclisten medyaya, müzik dünyasından spor camiasına kadar uzanan bir hat boyunca çeşitli görevlerde sanki tek teeek seçilmiş adamlar. Hepsi işlerinde 1 numara, hepsi etkileyici, hepsi büyüleyici. Türk erkekleri bu isimleri idol olarak görüyor. Türk kadınları ise bu adamlar için deli oluyor.

Yiğit Bulut, Mustafa Sarıgül, Rıdvan, Daum, Tugay, Burhan Çaçan, Ferhat Güzel, Mustafa Keser, İsmail YK ve Deniz Baykal. İşte Türk saç modasının öncüleri! Herkes onlar gibi kestiriyor, herkes onlara benzemeye çalışıyor.

Onların saçları yıllardır hiç değişmedi. Hiç ama! Muhtemelen hepsinin berberi aynıydı. Ama işte içlerinden biri bu birliği bozdu dün… Yeni bir berber buldu ve saçlarına kıydı. Deniz Baykal’dı o isim! Acı haber tez yayıldı, birlik bozuldu. Bu adımdan sonra akıllarda tek bir soru kaldı; “Ya Yiğit Bulut ile Mustafa Sarıgül de saçlarına kıyarsa…”

Bilimadamlarına göre işte tam o anda kelimenin tam anlamıyla “küresel bir değişim” meydana gelebilir. Hele ki CERN deneyinden sonra dünyanın böyle bir durumu asla kaldırmayacağı bir gerçek. Peki bu olay yaşanırsa neler olacak? Dünya daha yavaş dönecek, atmosferde büyük patlamalar meydana gelecek, güneş ve ay yanyana kıpırdamadan duracaklar. Yani bir anlamda dünyanın sonu gelebilir. Bilimadamları böyle bir durumu düşünürken bile tüylerinin diken diken olduğunu belirtiyorlar.

Peki ya RTE saçını kestirirse…

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to Yahoo BuzzAdd to Newsvine


İşlemler

Bilgi

One response

6 04 2010
SeSar

bence davud güloğlu bir değişiklik yapacak gibi geliyor hadi bakalım hodri meydane

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: