Evra’nın Kardeşleri İsyanda!

2 04 2010

Manchester United’ın başarılı sol kanat oyuncusu PatriceEvra’nın kardeşleri isyanda!

Şubat 2009 da yaşanan sıkıcı durumdan beri bir araya gelmeye çalışan Senegalli futbolcunun 23 kardeşi, zor da olsa toplanarak bir basın açıklamasında bulundu. Basın açıklamasında Ertem Şener ile birlikte anılmaktan ne kadar rahatsız olduklarndan ve bunun bir an önce son bulmasını dilediklerinden bahseden 23 gencin asabi tavırları dikkatlerden kaçmadı.

‘Neden Sadece Biz?’

Açıklamaları, kardeşlerin en büyüğü olan Olembe yaparken, dünya üzerinde hiçbir yerde böyle birşey ile karşılaşmadıklarını, sadece Ertem Şener yüzünden böyle birşeyi Türkiye’de yaşadıklarını söyledi. Açıklamalarında “Kanka muhabbetlerinde espri konusu olmaktan bıktık.Bütün üniversite gençliğinin ‘Abi Ertem Şener çok iyidi ya duydun mu?Evra’nın 23 kardeşi varmış puhahahaha’ şeklinde bizi anması bizim gücümüze gidiyor.” şeklinde beyanda bulundular.

‘Hani 5’imiz Ölüydü?’

Olembe zehir zemberek açıklamalarına devam ederek “Bazı kendini komik zanneden arkadaşlar utanmadan 5imizi öldürmüş, 7mizi de yaralamış ve ‘Evra’nın kardeşlerinin 5i ölü 7si yaralı puahahaha’ şeklinde seviyesiz espriler yaparak kendilerine kız ayarlamaya çalışmışlardır. Gördüğünüz gibi 23ümüz de burdayız.Neyseki sağ duyulu Türk kızları bu tür sıfatını koyamayacağız tipleri bize haber vererek bu saçmalıktan haberimiz olmasını sağlamıştır.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Nasıl Başladı?

Evra kardeşlerin bu açıklamayı yapmasının nedeni 23 Şubat 2009 tarihli Inter-Manchester Utd. Şampiyonlar Ligi maçına dayanıyor. Bu maç sırasında Patrice Evra’nın başlattığı önemli bir atak sırasında usta futbol spikeri Ertem Şener “Evet sayın seyirciler Patrice Evra’nın tam 23 kardeşi varmış. Bu kadar kardeş arasından sıyrılıp Manchester’a gelmiş.” şeklinde bir açıklama yapmış ve Türkiye’deki Ertem Şenerizm akımının başlamasına neden olmuştu.

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to Yahoo BuzzAdd to Newsvine


İşlemler

Bilgi

One response

2 04 2010
SeSar

23 kardeşten sıyrılmış 22 kişilik sahaya ayak basmış wah wah

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: