Ay Yapım’dan Müthiş Açıklama:”Aşk-ı Memnu Hiç Bitmeyecek!”

31 03 2010

Ay Yapım bugün müthiş bir açıklamayla gündeme damgasını vurdu:” Aşk-ı Memnu Hiç Bitmeyecek!”

25 senedir yayın hayatına devam eden ve herkesin büyük zevkle izlediği Aşk-ı Memnu dizisi hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Herkesin bu aralar bitmesini beklediği, sona yaklaştığı hissine kapıldığı dizinin bitmemesine karar verildi. Konuyla ilgili olarak Ay Yapım düzenlediği basın toplantısında haberi şöyle duyurdu:

“Aşk-ı Memnu, Halit Ziya Uşkalıgil’in ölümsüz eserinden uyarlandı. Dizi bugüne kadar her bölümde daha da heyecanlı ve şaşırtıcı olarak devam etti. Bihter, Ednan’la, Behlül başka kızlarla takılıyordu. Nihal çocuktu büyüdü. Bülent zaten hiç büyümüyor. Peyker Behlülle başladı Nihat başını bağladı. Firdevs’i açıklamaya gerek yok. Sonra eşler değişti, başka birşey ortaya çıktı. Hal böyle olunca biz de anladık ki dizi de daha eşleşmeyen kişiler var. Behlül tam listeyi daha elinden geçirmedi. Bu ara buhran geçiriyor. Bu durumdan çıkması kafadan 8 hafta, Ednan nedendir bilinmez, hep algıda zorluk çekiyor. Kendine gelmesi 12 hafta. Nihal, üniversite okumamış cahil bir kız. Bülent’in daha kızlarla hiç bir bağı yok. E işte tüm bunların sonucunda düşündük, taşındık, diziyi bitirmemeye karar verdik. Dizi sonsuza kadar devam edecek!”

Türk Halkı, dizinin birkaç hafta içinde bitmesini beklerken açıklamalar sonrası sevinç ve mutluluğu bir arada yaşadı. Ay Yapım, köşkte yaşanan skandallar ile ilgili bazı çarpıcı bilgileri bizimle paylaştı.

Nihal Bu Gidişle Üniversite Sınavını Kazanamaz

Basın toplantısında bir basın mensubunun Nihal’in geleceği ile ilgili sorusuna cevap sert geldi. “Nihal bu gidişle üniversite sınavını kazanamaz. Çünkü aklı fikri oynaşta. Behlül’e yapıştı. Ne bi kitap açtığını, ne de özel bir okul hakkında araştırma yaptığını gördük. Geçen sene iyi numara yaptı, bayıldı mayıldı. Ama Ednan’da çok saf bir adam. Yazık oldu.”

Ednan Bu Kafayla O Kadar Parayı Nasıl Kazandı?

Evde olan biteni hiç bilmeyen ya da sonradan azıcık öğrenen Ednan’ın bu parayı nasıl kazandığına dair soru işaretleri bitip tükenmiyor. Eşinin aldattığını bile bilmeyen Ednan, evinde kızıyla Behlül’ün haşna fişne yapmasına dahi birşey demiyor. Bu durumlar akıllara, “Ednan Salak mı?” sorusunu getirirken, Vergi Dairesi Başkanlığı bu durumun peşini bırakmama kararı aldı. Ednan bu serveti bu salaklıkla nasıl kazandı?

Nuri Alço Diziye Katılacak

Nasılsa artık içimiz rahat. Dizi hiç bitmeyecek. Ama ilerleyen bölümlerde Nuri Alço’nun da dizi ekibine katılması söz konusu. Alço, katılımıyla birlikte sırasıyla Firdevs, Bihter, Matmazel 3 lüsünü sırasından geçirip Hilmi Bey ile bombayı patlatacak. Alço’nun diziye giriş için “yastıksız sevişme şartı” koyduğu belirtiliyor.

Arsen Hanım Aslında Erkek

İlerleyen bölümlerde şok edici bir durumla daha karşılaşıcaz; ilk bölümden beri ılımlı, tonton bir ablayı canlandıran Arsen Hanım’ın aslında erkek olduğu. Ednan’ın kardeşi olan Arsen’in aslında kadın kılığını girmiş Hilmi Bey olduğu gerçeği geç te olsa ortaya çıkacak.

İşte bu şok açıklamalar ardından bir tüyo da bizden; Aşk-ı Memnu’nun yanında Ezel’in de hiç bitmemesi gündemde.

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to Yahoo BuzzAdd to Newsvine


İşlemler

Bilgi

3 responses

31 03 2010
SeSar

ben de bi iki dip not düşmek isterim.

*aşk-ı memnu türkiş yalan rüzgarı (young & rich) oluyor bu durumda.
*kardeşimin dikkatimi çekmesiyle farkettim ki bülent in dizideki misyonu sadece “babam geldi” diye bağırmaktır.
*nihal öss de güya bayılmış başarısız olmuştur, ama hadi özel üniversiteye d gidemiyor insan bari yale e oxford a, onu da bıraktım yurt dışında bi dandik üniversiteye de mi yollamaz kızını bre. paran yoksa şirketinden burs ver heyvan.
*kahya amca da bi enteresan hani, “ednan bey”e isim babası olması dışında misyonu bi tartışılır.
*şöför beşir de ne gururlu, bir o kadar da ketum ve ne de ölümsüz bir kılçıkmış. sinirim kalkıyor.
vs…

ayrıca yaşasın naro…

2 07 2010
turkan

ama nıye yalan soyluyorsunuz gecen hafta bıtmedımı askı memnu

2 07 2010
turkan

bıhterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr senı cok sevıyorum canımarkadasım ıykı dogdun yarın bulusuyoruz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: