Süper Lig Maçı, Sahaya Uyuşturucu Madde Atılmasıyla Tatil Edildi

17 03 2010

Geçtiğimiz günlerde Olimpiyat Stadında yapılan maçlarda yaşanan sıkıntılara bir yenisi daha eklendi. Dün yapılan Süper Lig maçında, sahaya uyuşturucu madde atıldı, maç 15. dk da tatil edildi.

Daha bir kaç gün önce olimpiyat stadında yapılan maçta yaşanan üzücü durumun şokunu atlatamamışken, bir yenisi dün yaşandı. 4 büyüklerden 2 sinin kıran kırana geçmesi beklenen heyecanlı maçı daha 15. dk da tatil edildi. Oysa maçın başında iki takımın da seyircileri büyük coşku içerisindeydi. Maç başladıktan dakikalar sonra korner kullanmak üzere yerine geçen futbolcu kafasına gelen ecstasyle neye uğradığını şaşırdı. Sahaya uyuşturucu madde yağıyordu. Hakem maçı durdurdu, futbolcular sahanın ortasında toplandı. Polislerin koruma kalkanı işe yaramadı. Bir süre sonra durum yatışmasına rağmen, hakem maçı 15.dk da tatil etti.

Tatil edilen maç sonrası hakemin açıklamaları ise şöyle;

hahaha 😀 Çok güzel bir maçtı, herkes çok güzeldi. Seyirciler, keza öyle.

Toplanıp Birlikte Fatih Ürek’e Gittiler

Maçın tatil edilmesi ardından konuşan hakemin sarsıcı ve anlamsız açıklamaları halktan büyük tepki toplarken, futbolcuların da cümle kuramadıkları tespit edildi. Federasyondan tek cümlelik bir açıklama yapıldı: “Tüm futbolcular, teknik direktörler ve hakem kadrosu sahaya yağan ecstasy, yanık esrar, kokain, vs. uyuşturucu madde ile kafayı bulmuşlardır.” Maçın tatil edilme sebebi böylelikle belli oldu. Olay tüm TV kanallarında hararetle tartışılırken, hakem, tüm ekibi toplayıp eğlenmek için Fatih Ürek’e götürdü.

Olimpiyat Stadında Esrar Yetiştiriliyor İddiası

Yaşanan bu şok edici durum ardında dikkatler Olimpiyat Stadı’na çevrildi. Üst üste tekrar etmeye başlayan maç tatili durumları, “acaba sahada mı bir şey var” sorusunu kuvvetlendirdi. Futbol Federasyonu şimdi sahanın gerçekten çimden imal edilip edilmediğini araştırıyor.

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to Yahoo BuzzAdd to Newsvine


İşlemler

Bilgi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: