Yetenek Sizsiniz Seyircileri Gözaltında !

6 02 2010

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasının seyircileri, gereksiz yere herkesi alkışlamaktan, iyi ve kötüyü ayırt edememekten , jüriyi kandırmaktan ve program adını “yeteneksizsiniz” olarak algıladıkları için bugün gözaltına alındı. Evet, yanlış duymadınız. Bir süredir ekranlarda olan, Acun un türkleri binbir şekle soktuğu program seyircileri bugün itibariyle polis zoruyla evlerden tek tek toplandı. Şu an sorgulanıyorlar. Sorgulama işlemleri devam ederken, sorgusu biten bir seyirci şu yorumlarda bulundu:

“Bu ne büyük saçmalık kardeşim. Gözaltı da ne demek oluyor. Seyirci olarak girdik izledik, şimdi faturasını bize kesiyorlar. Her çıkan break dance, beatbox yapıyo. E programın adı “yeteneksizsiniz”. Kötü ve daha kötüyü ayırt etmek mümkün değil, iyiyi bile algılayamıyoruz, hele ki yarışmacıları anlamak çok zor. Jüri üyeleri ne derse desin, teşekkür ediyorlar.

jüri: ben EVET diyorum

yarışmacı: sağolun teşekkürler

jüri: ben HAYIR diyorum

yarışmacı: sağolun teşekkürler

Biz ne yapalım, önümüze geleni alkışlıyoruz. Bir tek Hülya Avşar desteğini aldık. Kendisi tek başına hiç karar veremiyo, biz ne dersek onu yapıyo. Ali Taran’a da gıcık oluyoz, ama ne derlerse de gülüyoz. ehehe. Gerçekten çok salağız ya. Her neyse daha fazla açıklama yapmıcam, faturayı bize kesiceklerine, önce yarışmanın ismini “yeteneklisiniz” olarak değiştirsinler. Acun da oduncu gömleği giymekten vazgeçsin” dedi.

Add to FacebookAdd to DiggAdd to Del.icio.usAdd to StumbleuponAdd to RedditAdd to BlinklistAdd to TwitterAdd to TechnoratiAdd to Yahoo BuzzAdd to Newsvine


İşlemler

Bilgi

One response

8 02 2010
SeSar

yeteneksizsiniz de kayak yaparken bacağını kıran hülya avşara jüri büyük ödülünü veriyorum şahsım adına. aman türkiyem büyük düşün 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: