Hayvan aranıyor!

4 12 2006

Bir zamanlar düşlerde yaşayan, sonraları iyice hayvanlaşan insan canlısı düşsel hayvan bir süredir kayıp.

 

en son, ünlü mü ünlü bir sanatçının klibinde yandan 3sn kadar görülen düşsel hayvanın nerede olduğu konusunda hiç bir bilgi yok. ipucu yakalamak adına, öncelikli olarak klip görüntülerinin ses kayıtlarını çözen bilimadamları, düşselin o 3 sn içerisinde ana avrat küfrettiğini açıkladılar. hayrete düşen bilimadamları bu düşsel de ne hayvanmış demekle yetindiler. bunların dışında açıklama yapılmazken halk, düşselin uzaylılar tarafından kaçırabilme ihtimali üzerinde duruyor.

 

80 li yıllarda yaşamına bir çocuk olarak devam eden düşsel hayvan, 90 lı yıllar sonuyla birlikte düşsel kişiliğine zıt, hayvansı özellikler kazanarak hayvanlaştı. arada bir kadın kılığına girebilmenin verdiği rahatlıkla halkın arasına karışıp tanınmayan hayvan, hazırladığı zehirli iksirleri bir ona bir buna içirip “topluma yaslama harekatı”nı başlatmış oldu. öncülüğünü yaptığı bu akımı sonradan bir çok kişi desteklemeye başladı. bugün türkiye’de kadın-erkek herkesin içinde bulunduğu 58 milyon kişi bu akımı destekliyor.

 

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

6 responses

4 12 2006
aegeanman

Yozlaşan toplumumuzun aydınlığa çıkmasında nefer olabilecek yegane insanın(pardon hayvanın) ortadan kaybolmasından duyulan üzüntü tariflenemez.Hayvan ile insan arası gidip gelen toplumumuzun hayvanlık yönünde dev adımlar atmasını sağlayan “topluma yaslama harekatı”nın bundan sonrada biz harekat fedayileri tarafından da son hızla yürütüleceğini gururla ilan eder neferimiz düşsel hayvanı en kısa zamanda aramızda görmekten gurur duyacağımızı açıklarım

5 12 2006
SeSar

“topluma yaslama harekatı” düşsel hayvanın başlattığı dev bir harekattır. aynı Fight Club – Tyler Durden ilişkisi gibi de diyebiliriz biz buna cahil akıl almayan beyinleri eğitirken. bize yaslanarak iten ve topluma hayvansal yanlarını ortaya koyma cürretini gösteren bu akımda da miss BB, takdire şayen çabalarının sorasında kendi ayaklarımız üzerinde durarak, toplumu bizzat biz alt bireylerin itmesini sağlamak amaçlı ortadan kaybolmuş olduğunu aslında her TYH mensubu arkadaş bilmelidir kanaatindeyim. küçük mesih, büyük hayvan, en düşsel yaratığın bir gün halefi hedef gerçekleştiğinde tekrar ortaya çıkarak bizlere yeni bir görev vereceğini büyük umutlarla beklemekteyiz.
şayet o gün geldiğinde ben şu anki kadın kolları başkanı olarak, yaslamanın ve yaslanmanın vermiş olduğu engin yorgunluk ve toplumumuzda kadın nüfusunun çoğunlukta olduğunu da göze sokarak büyük işler yapmışlığımı miss düşsel hayvana sunarak ortadan kaybolma misyonuna girebileceğimi arzu etmekteyim. ve son olarak eklemek isterim ki, akımı başlatan devrimci hayvanın hepimizin arkasında yani en başta olması bize O’nun büyüklüğünü (yaslama ustalığını) göstermektedir.
ne mutlu yaslanana yaslandırana…

6 12 2006
darki

geçen gün arkadaşlarla yaslıyoruz; ben varım thom var bi de yaslangaç.

ilginçbitabirşuyaslamakamaneyse

9 12 2006
beterböcek

Geçen gün düşsel hayvan değil de, bir düşsel şeytan gördük.Hayvan gibi birşey görmedik hiç.Bu yaslama harekatı, sürekli bize doğru serzenen abanzoya tepkidiğiniz zaman ile ilgili değil mi?Harun ve Korayla en önde bayrak taşıyoruz ve badak sanımlı Aliye adaşına yasıntılarımızı iletiyoruz kırmızı kapüşonlu düşsel şeytan:)

12 12 2006
düşsel hayvan (BB)

canım beterböcekçim öncelikle nickinizi değiştirin artık. biz tescilini aldık ötesi yok. sonralıkla da yine şu meşhur geçen gün aliye’nin serisini aldım accaip bir istenkle. hergün izleyip, “adaş” diyorum, “ey adaş! hadi gel uzaya gidelim de yaşam formuna yaslasın koray, harun, beterböcenk” başka da bişi diyemiyorum, kelimeler yetmiyo malumunuz.

netabirdirşuyaslamakyaslanmakamaneysesayındarki

13 12 2006
düşsel hayvan (BB)

düşününce mantıklı geliyo bünyeye.
düşsel hayvan (BB)’ı hiç bulamasalar ne güsel olur herşey. herkesin içinden de silseler, dışından da…

hiç doğmamış olsa mesela… insan olmamış, hayvan olmamış, bişi olmamış işte. oooh. ileticem yetkiliye zahmetlik.

düşsel hayvan da kimmiş?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: