death & re-birth

23 10 2006

Reklamlar

İşlemler

Bilgi

9 responses

23 10 2006
SeSar

küllerden yeniden douş war mı ki phoneix miis ki biz? ondan dolu dolu yaşamak war ammaaa kim nezman nereyi doldurabilmiş aşikar. mesela ben bayram dedim tatil dedim amma gaste almaak dışında çıkışta bulunmuş muyum ki acaba dışarı. bi gün daa akıp giderken. pek bi melankolik mi girdim yaş doum olaylarına nee?

23 10 2006
SeSar

bu arada ölmedik ki yeniden douşu yazıos deli miis ki biz ne işimiz war ölümle bayram lam bugün. erken kalkın çouklar?! barış manço.. hem barış abi öldü sora döndü mü ki? aaaayyy.

23 10 2006
SeSar

öncelikle miss bb bu mutlu kutlu günde doup we ayrıcana bu ene bunu bayrama denk düşürerekten duble bayram hatta dier adıyla şeker bayramı olması bağlamında çiftte şekerli bol şerbetli bi baklawayı ağzımıza çalmış bulunmaktadır. tadından yenmes kendisi; anca düşlerimize giren rüya-ı hayriye olan güzide bu insanı (burda teşbii belii yapıom düşsel haywana gönderme anlamayannar okusun parantez içlerini die) burda en nemli gününüüü en bi içten dileklerimle, ki bu dileklerimi burda zikredip onları ortam malı etmeden, kutlar bulunurken işte “hepi börtdey” marşı ile çaırıp “ooh lidıl encıl miz börtdey görl” marşıla uurlar bulunurum efenimmmm. şıkır şıkırrrrr….

23 10 2006
masisgozbek

uu kutlarım 🙂

23 10 2006
dude

havaalanında denk düştük,o zaman bb bile yoktu,belki ben de çok yoktum hayatında ama sanki senelerdir tanıdığım biri gibisin,ruh hastası,anormal insan iyi ki doğdun,pudra şekerli yıllar!

=)

24 10 2006
ness**

aramızda yanılanlar olduğunu üzülerek belirtmek isterim ki çok güzel demiş hayvaan-ı düşsel.. bu şahane sisli günde içimden akar da akar mısralar..

ölüm yeniden bir doğuştur ki ölmeden doğulmaz yeniden.öl ki ölüm senden korksun kovsun seni cennetinden…

yeniden doğuşlar adına, iyi ki doğdun canım benim.. beraber nice nice cici cici yeniden doğuşlara.. sefiorum seni pen.. =)

25 10 2006
onur

mutlu yıllar canım

26 10 2006
S3elli

düşsel hayvanım benim ii ki dodun ii ki varsın.. nice yıllara güzel yüzün güzel kahkahalarınla… hele o gaşşınn yohh mu??:) önceki hayatında okkuss maşallah:))

30 10 2006
h&d

var oluşun her zaman güzel. doğduğun güne, seni getiren meleklere teşekkür melek…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
%d blogcu bunu beğendi: